"Loading..."
Gebe Masajı
GEBE MASAJI

Gebeliğin doktor tarafindan onaylanan haftasından itibaren, hamilelik döneminin fiziksel ve ruhsal olarak daha rahat ve sağlıklı geçirilmesini sağlayan ve sizi doğuma hazırlayan masaj uygulamasıdır.

Hamile masajı karma tekniklerden oluşup, size uygun manipülasyonlarla gerçekleştirilmektedir. Klasik masaj, aromaterapi, reklefsoloji, medikal masaj, touch pro masajı, uyguladığımız masaj teknikleri arasında yer almaktadır.

Gebe masajı, gebeliği sağlıklı devam eden anne adayları için son derece faydalıdır.Gebelik süresince oluşan rahatsızlıkları önlemede veya şiddetinin azalmasına katkı sağlar.Özellikle son iki ayda, bebeğin gelişimi kademe kademe hızlanmaya başladığından, bu dönemde annenin anatomik ve fizyolojik yapısını olumsuz etkilemeye başlar. Oluşan sırt, bel ,boyun ve bacak ağrılarının giderilmesinde destek terapi görevini üstlenir.

Merkezimize gelen gebeler öncelikle Jinekolog Op.Dr.Aykut Coşkun tarafından muayene edilir. Gebelik haftasına göre ultrason veya NST ile gebeye bebeğin kalp atışları dinletilir, tansiyonu ölçülür ve ardından masaj hizmetini güvenli şekilde alır. Masaj sonrası dinlendikten sonra tekrar tansiyon ölçümü yapılır ve bebek kalp atışları anneye dinletildikten sonra merkezimizden güvenle ayrılır.

Hidroterapi